Další informace k affiliate programu Urbanstore.cz

Z provizního programu UrbanStore.cz jsou vyloučené produkty ze sekce Návrháři - https://www.urbanstore.cz/navrhari. Tyto produkty netvoří ani 1% sortimentu a nepatří ani do TOP desítky nejprodávanějších kategorií.

Na UrbanStoru je v nabídce více než 70 značek. Jejich kompletní seznam spolu s produkty najdete zde - https://www.urbanstore.cz/znacky.html.

UrbanStore je také známý svými obrovskými výprodeji. Všechny aktuálně dostupné slevy najdete na tomto odkazu - https://www.urbanstore.cz/znackovy-vyprodej/.

50% nabídky produktů na webu je v centrálním skladu a připraveno ihned k odeslání. Druhá půlka nabídky je v externích skladech s doručením k zákazníkovi do 5 dní.

Na Heurece má obchod více než 96% spokojených zákazníků (https://obchody.heureka.cz/urbanstore-cz/recenze/) s průměrnou dobou doručení do 3,3 dní. Kompletní seznam výhody nakupování na UrbanStoru se dozvíte zde - https://www.urbanstore.cz/o-nas.

V tomto affiliate programu jsou zakázané kupónové weby, které si vytvářejí vlastní fiktivní kupóny nebo cílí na slovní spojení jako UrbanStore sleva, UrbanStore slevový kupón, UrbanStore doprava zdarma, UrbanStore voucher a další podobné varianty (včetně titlu stránky, předmětu emailů apod.). Této skupině partnerů je zakázáno promovat jakékoliv jiné akce (i slevové kódy) UrbanStore.cz, které nejsou uvedené ve Facebookové skupině AffiliateAgency.cz a nebo na Twitteru.


Tento provizní program běží na AffilBoxu Pro. Pro partnery to znamená, že například mohou v trackovací URL adrese použít více měřících kanálů. Výsledná URL tedy může vypadat například takto: https://www.urbanstore.cz/?a_box=vase-affiliate-id&a_cha[0]=banner&a_cha[1]=sidebar.

Více se o této funkci dočtete v článku - https://affiliateagency.cz/parametry-mereni-kanalu/