Spolupráce AffiliateAgency.cz a ATAN nábytek s.r.o.

S nábytkovým eshopem ATAN.cz jsme začali spolupracovat na jaře roku 2017. V době zahájení naší spolupráce již tento eshop měl affiliate program více než rok spuštěný.

Cílem bylo zvýšit výkon této formy marketingu, najít nové affiliate partnery, vytvořit perfektní propagační materiály a udělat program více profitabilní.

Po úvodní konzultaci s klientem jsme provedli kompletní analýzu současného stavu programu. Identifikovali jsme možné příčiny proč je výkon slabý a začali pracovat na jejich okamžitém zlepšení.

Již po prvních dvou měsících naší spolupráce se začaly jasně projevovat výsledky našeho snažení. Program za toto krátké období téměř ztrojnásobil svůj obrat oproti předchozím měsícům.

Mezi námi a ATAN nábytkem fungovala perfektní komunikace a klient dopodrobna zapracovával úpravy, které jsme mu doporučili například z hlediska procesů schvalování konverzí, práci s kupónovým polem v nákupním košíku apod.

Naše spolupráce funguje do dnes a affiliate program ATAN.cz stále roste raketovým tempem. Opět se potvrdilo, že když je program správně řízen a neběží na autopilota, tak může klientovi přinést skvělé výsledky.


S panem Pichlíkem z Affiliateagency.cz spolupracujeme na projektech, na kterých potřebujeme zajistit stálou návštěvnost, prodejnost našeho zboží a jejich dlouhodobý růst skrze affiliate partnery. Affiliateagency.cz řeší tedy metody, kde by se dala návštěvnost efektivně obstarat a zároveň proudila nepřetržitě. Daří se nám to a jsme rádi za tuto spolupráci, v rámci níž získáváme i cenné rady a kompletní vyhodnocení projektu.

Marek Javorský – CEO, ATAN nábytek s.r.o.

Chci také svůj affiliate program