Vybrali jsme 15 nejlepších článků z affiliate a online marketingu za duben 2019

Velikonoční nadílka byla letos bohatá i v onlinu a my vám tak přinášíme 15 těch nejlepších publikací, které byste si neměli nechat ujít. A to platí dvojnásob, pokud vás zajímá WordPress nebo SEO. 😊

Z Československa

Pokud ve vašich projektech ještě nepočítáte s cílovkou 50+, možná byste to měli změnit. Kupní síla je tam obrovská a konkurence minimální. Více o tématu si můžete přečíst na Tyinternety.cz.

Co je to „Landing magazín“, proč by ho měl mít každý affilák a jak si ho vlastně vytvořit, vám poví Maigi z Affilak.cz.

O tom, že affil má také svoji odvrácenou (ačkoliv profitabilní) stránku, zpravoval Radek Strouhal ze SEOpizza.cz, kde komentuje metodu hackování WordPress webů z black hat fóra.

Instagram je v současnosti jednou z nejžhavějších sociálních sítí. 28 tipů, jak z vašeho profilu získat co nejvíce, vám prozradí Diana Zadáková z eVisions.

Už jste aktualizovali WordPress na verzi 5.0 a (nepříjemně) vás překvapil editor Gutenberg? Nebojte! Tomáš Cirkl z WPlama.cz vás jím provede a vše vysvětlí.

Jak nákladné je zrychlení WordPress webu? O tom se dlouze rozepsal wordpressový mág Vladislav Musílek, který vám pomůže si ujasnit, co se vyplatí a kdy.

Možná je ale tou největší brzdou vašeho WP webu pomalý hosting. V takovém případě nesmírně oceníte nový projekt Vladimíra Pilného, WPcesko.cz, o kterém píše na svém blogu.

Hlídáte si zpětné odkazy, které jste si tak pracně vydobyli? Ne? A víte jak na to? Tak to vám pomůže návod Zdeňka Dvořáka na Linki.cz.

Na přibližně 10 % klíčových slov v ČR se ukazuje „featured snippet“, neboli výtažek z webu, který shrnuje odpověď uživatele. Jak tyto snippety využít ve svůj prospěch vám ve videu vysvětlí Filip Podstavec z Marketing Mineru.

Sháníte kvalitní weby pro link building, guestblogging nebo starou dobrou výměnu odkazů? Tak se přidejte do nově vzniklé skupiny na Facebooku!

Ze zahraničí

Jak se daří zahraničním bloggerům, odkud získávají traffic a co považují za to nejdůležitější? To a mnohem více se dozvíte z výsledků dotazníku publikovaném Kylem Byersem na GrowthBadger.com.

Další data přináší také Brian Dean, který společně s Pitchboxem analyzovali 12 milionů e-mailů, aby zjistili, které z nich mají nejlepší open rate, jak zvýšit šanci, abyste dostali odpověď, nebo třeba v jaký den vaši e-mailovou kampaň začít.

Kvalitní obsah něco stojí a pokud chcete outsourcovat celý blog, je potřeba si připravit pořádnou sumičku. O výdajích svého 7měsíčního webu píše Spencer Haws z NichePursuits.com.

9 výborných tipů, které vám pomohu stát se skvělým marketérem, sepsal Tim Soulo, vedoucí marketingu pro Ahrefs.

Víte, že vám záložky v prohlížeči Chrome mohou výrazně urychlit vaše SEO snažení? Skvělý návod napsal Glen Allsopp pro Detailed.com.

Pasivní příjem je snem mnohým z nás. Pokud se ale chcete dozvědět, co to přesně je a jak ho nejlépe dosáhnout, určitě si přečtěte článek z klávesnice Nata Eliasona.

Zapomněli jsme na nějaký článek?

Podělte se o něj s námi v komentářích!

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *