Spouštíme affiliate program DesignShoes.cz, e-shop (nejen) s dámskou obuví

Pohodlná a trendy obuv, tak svůj sortiment popisuje e-shop DesignShoes.cz, který však mimo dámských bot nabízí i kabelky, batohy a hodinky.

A je mi velkým potěšením vám dnes představit našeho nového inzerenta, jímž je právě Design Shoes. Módní segment v Networku je tak opět zase o něco silnější. ????

Ať už propagujete naše módní kampaně nebo s nimi teprve chcete začít, věříme že DesignShoes.cz bude skvělým partnerem pro vaše affiliate projekty!

Základní specifikace programu

  • Provize: 11 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat DesignShoes.cz?

Obuv je ten typ zboží, který možná nemá v onlinu dlouhou historii, ale za to jeho podíl v módním segmentu stále narůstá. Důkazem budiž velmi dobrý konverzní poměr DesignShoes.cz a hodnota konverzí, která se nejběžněji pohybuje mezi 200 až 500 Kč.

Na zákazníky e-shopu tak čeká široká nabídka značkového sortimentu, který je pečlivě vybírán na největších módních veletrzích v Evropě. Obuv ale není jedinou kategorií, vybrat si mohou i z kabelek a batohů či hodinek.

A naši affiláci pak jistě ocení podporu propagace kampaně skrze tři slevové kupony, které už teď najdou v administraci Networku, nebo XML feed pro snadnější výpis produktů. ????

Co program nabízí?

Široká nabídka trendy bot a dalšího sortimentu. Na Design Shoes najdete jedinečné kolekce zboží, pro které se vaši návštěvníci budou vracet.

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Nechybí ani tato svědčená marketingová taktika, která pozitivně ovlivňuje konverzní poměr.

Slevové kódy a XML feed. Vše podstatné už najdete v administraci Networku, stačí jen začít.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu DesignShoes.cz?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace z affilu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mail milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. ????

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.