Spouštíme affiliate programy Trikator.cz a Sportinator.cz, vtipná trička pro každého

Vtipná trička a konkrétně pak e-shop Trikator je důvodem, proč před pár lety affiliate v ČR i na Slovensku zažil takový boom a proč mnozí z nás přičichli právě k online projektům.

Jsme tak ohromně nadšení, že právě tuto legendu tuzemského affilu můžeme přivítat v naší síti Network, ke které se Trikator.cz společně s bratrským e-shopem Sportinator.cz dnes připojují.

A díky všestrannému sortimentu, který lze přizpůsobit téměř každé cílovce, vás snad ani nemusím dlouze pobízet, abyste těchto léty ověřených kampaní využili! 😊

Pokračovat ve čtení „Spouštíme affiliate programy Trikator.cz a Sportinator.cz, vtipná trička pro každého“

Spouštíme affiliate program DesignShoes.cz, e-shop (nejen) s dámskou obuví

Pohodlná a trendy obuv, tak svůj sortiment popisuje e-shop DesignShoes.cz, který však mimo dámských bot nabízí i kabelky, batohy a hodinky.

A je mi velkým potěšením vám dnes představit našeho nového inzerenta, jímž je právě Design Shoes. Módní segment v Networku je tak opět zase o něco silnější. 😊

Ať už propagujete naše módní kampaně nebo s nimi teprve chcete začít, věříme že DesignShoes.cz bude skvělým partnerem pro vaše affiliate projekty!

Pokračovat ve čtení „Spouštíme affiliate program DesignShoes.cz, e-shop (nejen) s dámskou obuví“

Spouštíme affiliate program Wikyhracky.cz, e-shop pro děti a školáky

wikyhračky affiliate

Přes 25 let na trhu, více než 50 prodejen a nespočet spokojených zákazníků. To je e-shop Wikyhracky.cz, jenž patří mezi největší hračkárny v České republice.

A dnes bychom vám rádi oznámili, že Wiky nyní najdete také v affiliate síti Network! Našim partnerům tak dále rozšiřujeme nabídku stále rostoucího segmentu hraček a školních potřeb!

Oprašte své projekty nebo vytvořte nové, naskočte na vlnu hraček a vydělávejte spolu s Wikyhracky.cz a dalšími affiliate kampaněmi v Networku! 😊

Pokračovat ve čtení „Spouštíme affiliate program Wikyhracky.cz, e-shop pro děti a školáky“

Spouštíme affiliate program AgatinSvet.cz, e-shopu s hračkami pro děti všeho věku

Jednou z největších a nejaktivnějších komunit na internetu jsou maminky. A právě ty jsou hlavními zákaznicemi e-shopu AgatinSvet.cz, jenž nabízí zábavný i výchovný sortiment pro děti bez rozdílu věku.

Je tedy mým nesmírným potěšením oznámit vám, že se AgatinSvet.cz přidává do sítě Network! Nejen že tak rozšiřujeme naši nabídku o nový segment, ale jsme moc rádi, že ji rozšiřujeme právě tímto silným inzerentem!

Jsme si jisti, že touto spoluprací pomůžeme spoustě našich partnerů, kteří cílí právě na skupiny maminek, a zároveň nabídneme zajímavý program pro affiláky, kteří s registrací do Networku ještě vyčkávali. 😊

Pokračovat ve čtení „Spouštíme affiliate program AgatinSvet.cz, e-shopu s hračkami pro děti všeho věku“