Spouštíme affiliate program AgatinSvet.cz, e-shopu s hračkami pro děti všeho věku

Jednou z největších a nejaktivnějších komunit na internetu jsou maminky. A právě ty jsou hlavními zákaznicemi e-shopu AgatinSvet.cz, jenž nabízí zábavný i výchovný sortiment pro děti bez rozdílu věku.

Je tedy mým nesmírným potěšením oznámit vám, že se AgatinSvet.cz přidává do sítě Network! Nejen že tak rozšiřujeme naši nabídku o nový segment, ale jsme moc rádi, že ji rozšiřujeme právě tímto silným inzerentem!

Jsme si jisti, že touto spoluprací pomůžeme spoustě našich partnerů, kteří cílí právě na skupiny maminek, a zároveň nabídneme zajímavý program pro affiláky, kteří s registrací do Networku ještě vyčkávali. 😊

Základní specifikace programu

  • Provize: 11,5 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat AgatinSvet.cz?

na první pohled je vidět, že se o e-shop stará zkušený tým. To hned poznáte na odladěnosti webu, na míru vytvořené grafice, výborné architektuře kategorií nebo šikovném nástroji na hlavní stránce e-shopu pro snazší výběr hledaného zboží.

98% hodnocení na Heurece už jen dokazuje to, jak dobře se Agátin Svět o své zákazníky stará. Ti si mohou vybírat ze širokého sortimentu hraček (označené zdravotní nezávadností), výtvarných potřeb nebo školních pomůcek. A vy z jejich nákupu můžete získat velmi hezkých 11,5 %!

Cílovka e-shopu přitom není vůbec malá. Vyberou si zde maminky kojenců a batolat, stejně jako ty, na které doma čekají starší školáci. Zkušení affiláci pak vědí, že tato skupina se online nákupu rozhodně nebojí a že tak mohou čekat pěkný konverzní poměr. 😉

Co program nabízí?

Osobitý brand a 7 kamenných prodejen. AgatinSvet.cz není žádným nováčkem v onlinu ani v offlinu. Za silnou značkou tak stojí i zázemí 7 prodejen v Praze, Brně a dalších městech.

Široký sortiment s atraktivní cílovkou. S nejširším výběrem kreativních hraček v ČR si na své přijdou děti bez rozdílu věku, přičemž jejich maminky patří mezi jednu z nejlépe konvertujících cílovek na internetu.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč zdarma. Poštovné zdarma po dosáhnutí částky 3 tisíc je příjemným bonusem, který by ještě mohl zvýšit průměrnou výši konverzí.

Slevový kupon a XML feed. Na úvod máme pro naše partnery připravený slevový kupon i XML feed a už připravujeme další propagační materiály.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. 😊

Máte dotazy ohledně affiliate programu AgatinSvet.cz?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace z affilu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mail milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. 😊

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *