Spouštíme affiliate program AgatinSvet.cz, e-shopu s hračkami pro děti všeho věku

Jednou z největších a nejaktivnějších komunit na internetu jsou maminky. A právě ty jsou hlavními zákaznicemi e-shopu AgatinSvet.cz, jenž nabízí zábavný i výchovný sortiment pro děti bez rozdílu věku.

Je tedy mým nesmírným potěšením oznámit vám, že se AgatinSvet.cz přidává do sítě Network! Nejen že tak rozšiřujeme naši nabídku o nový segment, ale jsme moc rádi, že ji rozšiřujeme právě tímto silným inzerentem!

Jsme si jisti, že touto spoluprací pomůžeme spoustě našich partnerů, kteří cílí právě na skupiny maminek, a zároveň nabídneme zajímavý program pro affiláky, kteří s registrací do Networku ještě vyčkávali. ????

Základní specifikace programu

  • Provize: 11,5 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat AgatinSvet.cz?

na první pohled je vidět, že se o e-shop stará zkušený tým. To hned poznáte na odladěnosti webu, na míru vytvořené grafice, výborné architektuře kategorií nebo šikovném nástroji na hlavní stránce e-shopu pro snazší výběr hledaného zboží.

98% hodnocení na Heurece už jen dokazuje to, jak dobře se Agátin Svět o své zákazníky stará. Ti si mohou vybírat ze širokého sortimentu hraček (označené zdravotní nezávadností), výtvarných potřeb nebo školních pomůcek. A vy z jejich nákupu můžete získat velmi hezkých 11,5 %!

Cílovka e-shopu přitom není vůbec malá. Vyberou si zde maminky kojenců a batolat, stejně jako ty, na které doma čekají starší školáci. Zkušení affiláci pak vědí, že tato skupina se online nákupu rozhodně nebojí a že tak mohou čekat pěkný konverzní poměr. ????

Co program nabízí?

Osobitý brand a 7 kamenných prodejen. AgatinSvet.cz není žádným nováčkem v onlinu ani v offlinu. Za silnou značkou tak stojí i zázemí 7 prodejen v Praze, Brně a dalších městech.

Široký sortiment s atraktivní cílovkou. S nejširším výběrem kreativních hraček v ČR si na své přijdou děti bez rozdílu věku, přičemž jejich maminky patří mezi jednu z nejlépe konvertujících cílovek na internetu.

Doprava při nákupu nad 3000 Kč zdarma. Poštovné zdarma po dosáhnutí částky 3 tisíc je příjemným bonusem, který by ještě mohl zvýšit průměrnou výši konverzí.

Slevový kupon a XML feed. Na úvod máme pro naše partnery připravený slevový kupon i XML feed a už připravujeme další propagační materiály.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu AgatinSvet.cz?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace z affilu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mail milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. ????

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.