Vybrali jsme 35 nejlepších článků z affiliate a online marketingu za leden 2019

Začátek roku přináší mnohá zhodnocení předešlých měsíců stejně jako nové nápady, které se nabízí letos otestovat. Uvařte si kafe, zaujměte pohodlnou pozici a dejte se do čtení! ????

Z Československa

Radek Strouhal ze Seopizza.cz začal case study, ve které se snaží vytvořit nový affiliate projekt, katalog a vyhledávač služeb na Islandu. Zatím jsou venku dva díly.

Pokud máte více webových projektů, má smysl na každém z nich umístit odkazy na aktuální články vašich dalších webů? To je premisa článku z 365tipu.cz se zajímavým závěrem.

Osobně jsem velkým zastáncem videoobsahu, a tak doporučuji článek Kateřiny Bedlivé z RobertNemec.com o tom, jak využívat Youtube videa na maximum.

Na stejném webu se pak objevil také článek od Zuzany Hurtové, která vám ukáže nastavení vlastních pravidel v AdWords Editoru.

Český nástroj Filipa Podstavce, Marketing Miner, přišel s novou funkcí Doménový profiler, který vám pomůže rychle analyzovat domény webu.

Jak si organizuje čas podnikatel Mário Roženský? To se dozvíte v jeho článku, kde ukazuje nastavení svého Todoisty.

Na osobní organizaci pak navazuje i affilák Maigi se zajímavou úvahou o tom, jak vám jeden 20minutový úkol může pěkně zavařit.

Michal Hardyn shrnul 10 let zkušeností, které má s investicí do online projektů jako TopSleva.cz, PlnaPenezenka.cz nebo PestryJidelnicek.cz.

Na našem blogu jsme pak publikovali case study, jak jsme pomohli e-shopu UrbanStore zvýšit obrat o desítky milionů korun pomocí affiliate programu.

Leden je už tradičně měsícem, kdy se affiláci a online podnikatelé dělí o své zážitky z předchozích dvanácti měsíců ve svých zhodnocení.

Tady jsou ta, která jsme četli:

Jan Bárta

Zbyněk Buřival

Pavel Drábek

Petr Gálik

Michal Hardyn

Peter Chodelka

Josef Kroupa

Miloš Lácha

Michal Majgot

Bronislav Markowicz

Ondřej Martínek

Ondřej Michal

Milan Pichlík

Jiří Rostecký

Martin Rosulek

Mário Roženský

Kamil Staš

Radek Strouhal

František Szabó

Jan Šimečík

Ladislav Výsmek

Ze zahraničí

 Influencer marketing je už pár let na výsluní (a u takové módy velmi efektivní!), ale pokud jste do něj ještě nepronikli, tento návod od Ahrefs by vám mohl pomoci.

Pokud jste v SEO noví nebo jen potřebujete lehké osvěžení, Brian Dean z Backlinko má pro vás základní SEO strategii v 9 krocích, kterou se můžete řídit.

V Search Engine Journal pak publikovali 9 tipů, které vám pomohou vytvořit ten nejlépe optimalizovaný obsah v roce 2019.

A používáte vůbec alt atribut u obrázků? Hubspot si připravil základní, ale velmi užitečnou, příručku, jak těchto atributů využít nejen pro SEO.

Zapomněli jsme na nějaký článek?

Podělte se o něj v komentářích!

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.

Komentáře jsou uzavřeny.