Spouštíme affiliate program Scarabella.net, e-shop se zlatými a stříbrnými šperky

„Šperk se nejčastěji daruje k významným osobním událostem a svátkům. U nás jsme přesvědčení, že je každý den významný.“ Tak popisuje svou vizi zlatnictví a e-shop Scarabella, ve kterém najdete vše od stříbrných řetízků až po briliantové prsteny.

Šperky jsou nedílnou součástí módy, a právě ty nám v Networku až do teď chyběly. Proto jsme moc rádi, že vám konečně můžeme oznámit dalšího inzerenta v naší síti, Scarabella.net!

Plníme tak tužby našich partnerů, kteří se po tomto segmentu dlouho sháněli, a jsme zcela přesvědčení, že se Scarabella zařadí mezi ty nejúspěšnější kampaně! Budete toho součástí? ????

Základní specifikace programu:

  • Provize: 20 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Scarabella.net?

Moc se nám líbí, jakým směrem se Scarabella vydala. Tedy cestou na míru vytvořeného e-shopu, který jde svým designem přímo k věci, nijak návštěvníky nerozptyluje a jistě tak napomáhá k velmi dobrému konverznímu poměru.

Scarabella ale není jen nějaké internetové zlatnictví, které by někdo spravoval doma na koleni. Návštěvníci si mohou své objednávky prohlédnout a vyzvednout v showroomu v pražských Holešovicích, což jen zvyšuje důvěru v nákup.

A že je co nakupovat! V širokém sortimentu stříbrných a zlatých šperků najdete přívěsky od pár seti korun až po náušnice a prsteny s brilianty a s podstatně vyšší cenovkou. S 20% provizí pak tyto šperky neudělají radost pouze obdarovaným ženám, ale také našim partnerům. 🙂

Co program nabízí?

Široký sortiment zboží a showroom v Praze. Zákazníci si mohou bez obav vybrat podle svých finančních možností a pak své objednávky vyzvednout v kamenné prodejně.

Odladěný e-shop s atraktivním designem. Scarabella své návštěvníky směruje k nákupnímu košíku, aniž by je otravovala nedůležitými prvky, které by jinak mohly škodit konverznosti e-shopu.

Předpřipravené propagační materiály. V administraci na vás čekají už připravené tematické bannery. Pro katalogáře už připravujeme XML feed.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Pro své partnery děláme první i poslední. Hledáte nějaký nestandardní propagační materiál? Stačí napsat! ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu Scarabella.net?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace od našich inzerentů z affilu obecně.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mailu milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. ????

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.