Reference

„S Milanem Pichlíkem z AffiliateAgency.cz jsme začali spolupracovat v létě 2016. Příjemně nás překvapil způsob jeho komunikace a znalosti z oblasti affiliate marketingu. Díky podrobné analýze a jeho radám jsme společně došli k závěru že pro ČEZ Prodej s.r.o. není aktuálně affiliate marketing vhodným marketingovým kanálem. Přesto byla spolupráce pro nás značným přínosem a určitě doporučíme Affiliate Agency každému, kdo bude chtít rozjet nebo spravovat vlastní affiliate program.

Jitka Schmidtová – Manažerka strategického rozvoje prodejních kanálů, ČEZ Prodej s.r.o.

 

S panem Pichlíkem z Affiliateagency.cz spolupracujeme na projektech, na kterých potřebujeme zajistit stálou návštěvnost, prodejnost našeho zboží a jejich dlouhodobý růst skrze affiliate partnery. Affiliateagency.cz řeší tedy metody, kde by se dala návštěvnost efektivně obstarat a zároveň proudila nepřetržitě. Daří se nám to a jsme rádi za tuto spolupráci, v rámci níž získáváme i cenné rady a kompletní vyhodnocení projektu.

Marek Javorský – CEO, ATAN nábytek s.r.o.

Přihlásit se do affiliate programu ATAN.cz

 

Dlouho jsme přemýšleli komu svěřit náš affiliate program a nakonec jsme si vybrali firmu Affiliateagency.cz. Spolupráce od samého začátku fungovala skvěle a kompletně nastavený program jsme měli vytvořený ve stanoveném termínu. Již po prvních dvou měsících provozu jsme překročili predikovaný výkon našeho affiliate programu na půl roku dopředu. Spolupráce s Affiliateagency.cz je bezproblémová a hlavně má výsledky. Jsme maximálně spokojeni.

David Štěpánek – Ecommerce director, UrbanStore.cz

Přihlásit se do affiliate programu UrbanStore.cz