Spolupráce AffiliateAgency.cz a UrbanStore s.r.o.

S módní eshopem pro mladé UrbanStore.cz jsme začali spolupracovat v létě 2017.

Ať se to na první pohled nemusí zdát, tak UrbanStore je obrovský eshop ve svém segmentu, který má reklamy v nejprestižnějších českých rádiích a médiích.

Postavit funkční affiliate program pro nás tedy byla pořádná výzva. Cílem naší spolupráce je ještě více navýšit obrat eshopu a zároveň zapojit do propagace i influencery z módního segmentu.

Po úspěšném zprovoznění měřící platformy se nám skvěle povedl lunch nového affiliate programu. Zvolili jsme na úvod neuvěřitelnou provizi 20%, která v tomto segmentu nemá obdoby a tím jsme získali hned ze začátku poměrně velkou škálu partnerů.

V následujícím období budeme opět pokračovat v akvizici nových partnerů a oslovování dalších influencerů. Program roste každým měsícem více a více a opět se nám potvrdilo, že brand, marketing a kvalitní produkty jsou základem nadprůměrného affiliate programu.


Dlouho jsme přemýšleli komu svěřit náš affiliate program a nakonec jsme si vybrali firmu Affiliateagency.cz. Spolupráce od samého začátku fungovala skvěle a kompletně nastavený program jsme měli vytvořený ve stanoveném termínu. Již po prvních dvou měsících provozu jsme překročili predikovaný výkon našeho affiliate programu na půl roku dopředu. Spolupráce s Affiliateagency.cz je bezproblémová a hlavně má výsledky. Jsme maximálně spokojeni.

David Štěpánek – Ecommerce director, UrbanStore.cz

Chci také svůj affiliate program