Spouštíme affiliate program Wikyhracky.cz, e-shop pro děti a školáky

Přes 25 let na trhu, více než 50 prodejen a nespočet spokojených zákazníků. To je e-shop Wikyhracky.cz, jenž patří mezi největší hračkárny v České republice.

A dnes bychom vám rádi oznámili, že Wiky nyní najdete také v affiliate síti Network! Našim partnerům tak dále rozšiřujeme nabídku stále rostoucího segmentu hraček a školních potřeb!

Oprašte své projekty nebo vytvořte nové, naskočte na vlnu hraček a vydělávejte spolu s Wikyhracky.cz a dalšími affiliate kampaněmi v Networku! ????

Základní specifikace programu

  • Provize: 5 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Wikyhracky.cz?

Wiky hračky jsou ustálenou značkou díky dlouholetému působení v ČR a desítkám tuzemských poboček. Nicméně ani online část společnosti nijak nezaostává, a tak si můžete být jistí, že konverznost tohoto e-shopu je na té nejvyšší úrovni.

Wiky pak mimo hraček, které jsou šikovně rozdělené i podle známých postav a značek, nabízí také papírenské nebo školní potřeby. Na veškeré zboží se pak vztahuje pěkná 5% provize.

Naši partneři tak mohou cílit na maminky malých dětí i školáků a díky velké propagaci Wiky klubu, jehož členové mohou využít výhodnějších cen, je zde velká šance, že se dočkají pravidelných provizí z opakovaných nákupů.

Co program nabízí?

25 let na trhu, 50 prodejen po celé ČR. Wiky patří mezi přední české hračkárny s velkým zázemím kamenných prodejen, které vaši návštěvníci mohou navštívit.

Široký výběr zboží a bonusy pro zákazníky. Velké skladové zásoby a nejnižší ceny pro členy klubu jsou dalšími lákadly, které pozitivně přispějí ke konverznosti.

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Dobře nastavená hranice pro poštovné zdarma jen a pouze navýší průměrnou hodnotu provizí.

Bannery a XML feed k dispozici. Už teď na vás v administraci čekají pestré bannery a nezapomněli jsme ani na XML feedy pro vaše katalogy.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu, včetně XML feedu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu Wikyhracky.cz?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace z affilu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mail milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. ????

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.