Spouštíme affiliate program Wikyhracky.cz, e-shop pro děti a školáky

Přes 25 let na trhu, více než 50 prodejen a nespočet spokojených zákazníků. To je e-shop Wikyhracky.cz, jenž patří mezi největší hračkárny v České republice.

A dnes bychom vám rádi oznámili, že Wiky nyní najdete také v affiliate síti Network! Našim partnerům tak dále rozšiřujeme nabídku stále rostoucího segmentu hraček a školních potřeb!

Oprašte své projekty nebo vytvořte nové, naskočte na vlnu hraček a vydělávejte spolu s Wikyhracky.cz a dalšími affiliate kampaněmi v Networku! 😊

Základní specifikace programu

  • Provize: 5 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Wikyhracky.cz?

Wiky hračky jsou ustálenou značkou díky dlouholetému působení v ČR a desítkám tuzemských poboček. Nicméně ani online část společnosti nijak nezaostává, a tak si můžete být jistí, že konverznost tohoto e-shopu je na té nejvyšší úrovni.

Wiky pak mimo hraček, které jsou šikovně rozdělené i podle známých postav a značek, nabízí také papírenské nebo školní potřeby. Na veškeré zboží se pak vztahuje pěkná 5% provize.

Naši partneři tak mohou cílit na maminky malých dětí i školáků a díky velké propagaci Wiky klubu, jehož členové mohou využít výhodnějších cen, je zde velká šance, že se dočkají pravidelných provizí z opakovaných nákupů.

Co program nabízí?

25 let na trhu, 50 prodejen po celé ČR. Wiky patří mezi přední české hračkárny s velkým zázemím kamenných prodejen, které vaši návštěvníci mohou navštívit.

Široký výběr zboží a bonusy pro zákazníky. Velké skladové zásoby a nejnižší ceny pro členy klubu jsou dalšími lákadly, které pozitivně přispějí ke konverznosti.

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč. Dobře nastavená hranice pro poštovné zdarma jen a pouze navýší průměrnou hodnotu provizí.

Bannery a XML feed k dispozici. Už teď na vás v administraci čekají pestré bannery a nezapomněli jsme ani na XML feedy pro vaše katalogy.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu, včetně XML feedu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. 😊

Máte dotazy ohledně affiliate programu Wikyhracky.cz?

Přidejte se do naší skupiny na Facebooku, kde se o všech našich kampaních a akcích dozvíte jako první.

Nebo nás sledujte na Twitteru, kam rovněž sdílíme novinky a zajímavé informace z affilu.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na mail milan@affiliateagency.cz nebo na čísle 774 206 092.

Zaujal vás tento program? K jeho rozjetí už stačí najít jen ty správné parťáky!

Neváhejte a přidejte se k nám!

A kdyby vás něco trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsme tu pro vás. 😊

Sdílejte tento článek

Jan Šimečík

Dlouholetý affilák a teď také affiliate manažer, kteří se u svých online projektů řídí heslem "udělej internet lepším místem". Velký fanda her, filmů a seriálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *