Spouštíme affiliate program DMXGEAR.cz, trendy e-shop s pánským spodním prádlem a plavkami

DMXGEAR.cz je známý brand, jenž mezi českými a slovenskými e-shopy nabízí nejširší sortiment pánského spodního prádla. Bezesporu si zde vyberou pánové, kteří shání luxusní prádlo, stejně jako jejich partnerky, které hledají dárek s nádechem erotiky.

A dnes bychom vám rádi oznámili počátek spolupráce mezi DMXGEAR.cz a Affiliate Agency, přičemž affiliate program tohoto e-shopu už teď najdete v naší síti, Affiliate Agency Network. 😊

Věříme, že tímto obohatíme možnosti našich dosavadních partnerů a zároveň přilákáme nové tváře, které by si rovněž chtěly ukrojit z nemalého koláče módního segmentu.

Základní specifikace programu:

  • Provize: 15 %
  • Cookies: 30 dní
  • Průměrná objednávka: 1500 Kč

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat DMXGEAR.cz?

DMXGEAR.cz je e-shop fungující od roku 2011, který za 7 let dokázal ovládnout trh s luxusním prádlem u nás i na Slovensku a vzhledem k fantastickému 100% hodnocení na Heuréce si můžete být jisti, že to nebylo náhodou.

Dnes nabízí již 48 českých i zahraničních značek, které pokrývají všechny typy vzorů a střihů. Není tak problém v létě propagovat pánské plavky a v zimě zase luxusní prádlo pod stromeček.

A k tomu si nezapomeňte započítat také průměrnou objednávku o hodnotě 1500 Kč, skvělou 15% provizi nebo výhodné slevové kupony, kterými vás budeme zásobovat.

(Naši partneři už teď v administraci najdou slevový kupon na 100 Kč při objednávce nad 1000 Kč!)

Co program nabízí?

Trendy sortiment s výbornou zákaznickou podporou. Prádlo je všestranným dárkem a DMXGEAR.cz je tím nejlepším místem, kde jej zakoupit.

Velmi atraktivní provize. 15 % z objednávky je i na poměry módního segmentu velmi pěkné číslo. A díky slevovým kuponům se konverze jen pohrnou.

Předpřipravené propagační materiály. Máme pro vás připravenou řadu tematických bannerů pro magazíny a blogy nebo XML feed pro naplnění módních katalogů.

Možnost vytvoření materiálů na míru.Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. 😊

Máte dotazy ohledně affiliate programu DMXGEAR.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *