Spouštíme affiliate program DMXGEAR.cz, trendy e-shop s pánským spodním prádlem a plavkami

DMXGEAR.cz je známý brand, jenž mezi českými a slovenskými e-shopy nabízí nejširší sortiment pánského spodního prádla. Bezesporu si zde vyberou pánové, kteří shání luxusní prádlo, stejně jako jejich partnerky, které hledají dárek s nádechem erotiky.

A dnes bychom vám rádi oznámili počátek spolupráce mezi DMXGEAR.cz a Affiliate Agency, přičemž affiliate program tohoto e-shopu už teď najdete v naší síti, Affiliate Agency Network. ????

Věříme, že tímto obohatíme možnosti našich dosavadních partnerů a zároveň přilákáme nové tváře, které by si rovněž chtěly ukrojit z nemalého koláče módního segmentu.

Základní specifikace programu:

  • Provize: 15 %
  • Cookies: 30 dní
  • Průměrná objednávka: 1500 Kč

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat DMXGEAR.cz?

DMXGEAR.cz je e-shop fungující od roku 2011, který za 7 let dokázal ovládnout trh s luxusním prádlem u nás i na Slovensku a vzhledem k fantastickému 100% hodnocení na Heuréce si můžete být jisti, že to nebylo náhodou.

Dnes nabízí již 48 českých i zahraničních značek, které pokrývají všechny typy vzorů a střihů. Není tak problém v létě propagovat pánské plavky a v zimě zase luxusní prádlo pod stromeček.

A k tomu si nezapomeňte započítat také průměrnou objednávku o hodnotě 1500 Kč, skvělou 15% provizi nebo výhodné slevové kupony, kterými vás budeme zásobovat.

(Naši partneři už teď v administraci najdou slevový kupon na 100 Kč při objednávce nad 1000 Kč!)

Co program nabízí?

Trendy sortiment s výbornou zákaznickou podporou. Prádlo je všestranným dárkem a DMXGEAR.cz je tím nejlepším místem, kde jej zakoupit.

Velmi atraktivní provize. 15 % z objednávky je i na poměry módního segmentu velmi pěkné číslo. A díky slevovým kuponům se konverze jen pohrnou.

Předpřipravené propagační materiály. Máme pro vás připravenou řadu tematických bannerů pro magazíny a blogy nebo XML feed pro naplnění módních katalogů.

Možnost vytvoření materiálů na míru.Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu DMXGEAR.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.