Spouštíme affiliate program Nejlevnejsipodlahy.cz, kvalitní e-shop s podlahovinami

Nejlevnejsipodlahy.cz je e-shop s historií od roku 2009, jehož majitelé se podlahářství věnují více jak 20 let. Díky tomu tak mohou svým zákazníkům nabídnout ty nejlepší podlahové krytiny od osvědčených značek a s perfektním servisem.

Jsme tak velmi nadšení, že dnes můžeme oznámit zapojení tohoto e-shopu do naší sítě Affiliate Agency Network, a už teď se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak úspěšná tato spolupráce bude!

Segment staveb a rekonstrukcí je totiž na internetu velmi oblíbený, ale stále jsou tu zajímavé niky, které by šikovný affilák mohl dobře využít. ????

Základní specifikace programu:

  • Provize: 6 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Nejlevnejsipodlahy.cz?

E-shop Nejlevnejsipodlahy.cz má už několikaletou historii, která se pozitivně projevuje na spokojenosti zákazníků. Ti nejvíce oceňují nízkou cenu sortimentu a rychlost dodání, což uvidíte na výši konverzního poměru a malému počtu vratek.

Katalog zboží je pak opravdu obsáhlý, pokrývající vinylové, plovoucí nebo třeba dřevěné podlahy, přičemž je zde na výběr z těch nejlepších (světových i českých) výrobců. Jistě vás už teď napadá, jak toho lze využít při cílení na long-tailové výrazy.

Konverze jistě povyrostou i po tom, co se vaši návštěvníci dozví, že si podlahy mohou prohlédnout v kamenné prodejně (nebo ve spoustě výdejních míst) nebo že se jim dostane pomoci s jejich položením.

Co program nabízí?

20 let zkušeností + prodejny v ČR i SK. Zbrusu nová prodejna kousek od slovenských hranic a spousta výdejních míst v obou zemích zvyšuje důvěru zákazníků v nákup.

Doprava za 1 Kč při objednávce nad 4000 Kč. Na dopravu zdarma (nebo v tomto případě za korunu) slyší všichni, a Nejlevnejsipodlahy.cz nijak nevybočuje z trendu.

Předpřipravený XML feed. Na svém katalogovém webu můžete lehce představit kompletní sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu Nejlevnejsipodlahy.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.