Spouštíme zajímavý affiliate program Kutil.cz

Kutil.cz je e-shop s 28letou tradicí, na kterém najdete různorodý sortiment od elektrického či ručního nářadí až po vše potřebné pro zahradu, stavbu nebo dílnu. Své zde tak najdou hobbysti, kteří potřebují nový svěrák do dílny, i profesionálové, kteří shání náhradu za rozbitou brusku.

V tomhle segmentu nenajdete příliš e-shopů, které by měly takovou autoritu jako Kutil.cz a zároveň by se s vámi rádi podělily o provizi ze svých zákazníků. ????

Kutil.cz se totiž zařadil mezi inzerenty naší nové sítě Affiliate Agency Network, běžící na ověřené platformě AffilBoxu, a tak ho můžete začít ihned propagovat!

Základní specifikace programu:

  • Provize: 6 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Kutil.cz?

Kutil.cz není žádným nováčkem. Čistý, moderní design a 98 % spokojenosti zákazníků na Heuréce jsou jen jedny z mnoha znaků, které poukazují na to, jak tento e-shop bude konverzní a tím pádem i pro vás výdělečný.

Rozhodně zajímavým produktem na propagaci bude třeba elektrické nářadí, jehož cena se pohybuje v řádech tisíců korun a s 6% provizí by tak mohlo přinést tučné konverze.

Určitě ale nepodceňujte také zahradnické a dílenské pomůcky, jako jsou různé lopaty, kleště nebo pily. Samotné produkty se sice pohybují v rozmezí několika set korun, ale v košíku se to velmi rychle nasčítá.

Co program nabízí?

28 let zkušeností + kamenná prodejna. E-shop má pořádnou historii a spokojené zákazníky, kteří mu udělují jen ta nejlepší hodnocení.

Doprava zdarma od 2000 Kč. Každý zákazník slyší na dopravu zdarma a v tomto segmentu není žádný problém dosáhnout hranice 2 tisíc korun.

Předpřipravený XML feed. Pokud provozujete katalogy, s připraveným XML feedem vám neuteče provize ani z jednoho prodaného šroubku.

Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. ????

Máte dotazy ohledně affiliate programu Kutil.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *