Spouštíme hudební affiliate program Music-City.cz s parádní provizí

Music-City.cz je e-shop tvořený „muzikanty pro muzikanty“ a podle toho vypadá také jejich sortiment, plný nejrůznějších hudebních nástrojů s velkým důrazem na kytary a bicí. Zcela jistě by si zde vybral Jimi Hendrix i John Bonham.

A nyní si zde mohou vybrat i vaši návštěvníci, neboť se Music-City.cz přidává mezi rostoucí řadu inzerentů v síti Affiliate Agency Network!

Využijte ověřeného jména e-shopu, nadstandardních provizí a rozmanitosti hudebního segmentu a začněte propagovat Music-City.cz dřív, než to udělá vaše konkurence. 😊

Základní specifikace programu:

  • Provize: 8 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat Music-City.cz?

Bohaté zázemí kamenných prodejen a zkušeben nebo vysoké hodnocení zákazníků na Heuréce stranou, jako affiláky vás nejspíše bude zajímat především jedno:

8% provize!

To je mimořádný nadstandard, který je třeba oproti dalšímu známému brandu v hudebním segmentu dokonce 4násobný! Toho prostě musíte využít. 😊

Výši provize pak naplno oceníte, až uvidíte první konverze z elektrických kytar, sady bicích nebo digitálních kláves, jejichž cena se nejčastěji pohybuje v řádech tisíců a nezřídka i desetitisíců.

Právě probíhající akce: 30 % z ceny klávesového setu Casio

Music-City.cz chytře využívá blížícího se začátku září a s ním začátku školy – i té hudební.

Do 30. září tak zlevnilo set digitálního piana se stojanem od renomované značky Casio, které je ideální pro začínající muzikanty.

(A ideální je i pro naše partnery, jelikož 8% provize z kláves za 9 tisíc není vůbec k zahození. 😊)

Co program nabízí?

  • Kamenné prodejny v Praze i v Brně včetně zkušeben. Zákazníci mají možnost objednané nástroje vyzkoušet ještě před zaplacením, což jen zvyšuje jejich důvěru v nákup.
  • Doprava zdarma nad 3000 Kč. Ostřílení muzikanti ale nikam nemusí a nový nástroj, který ve většině případů přesáhne 3tisícovou hranici, jim přijde domů, aniž by platili korunu navíc.
  • Nadstandardní záruka 3 roky. Dalším pilířem důvěry zákazníka k obchodu je délka záruky. A i zde se Music-City.cz zase vytáhlo.
  • Předpřipravené propagační materiály. Aktuálně v síti najdete bannery na právě probíhající slevovou akci na klavíry značky Casio. XML je v přípravě a brzy bude k dispozici.
  • Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. 😊

Máte dotazy ohledně affiliate programu Music-City.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *