Přinášíme nadílku dvou nových affiliate programů, LeChocolat.cz a Tarani.cz

Affiliate Agency Network dnešním dnem obohacujeme rovnou o dva nové inzerenty: LeChocolat.cz a Tarani.cz.

Le Chocolat je domovskou stránkou všech milovníků čokolády, kteří si nedokáží představit kávu bez alespoň jedné tabulky a před které v žádném případě nesmíte položit otevřenou bonboniéru.

Tarani se pak zase stará o to, abyste zůstali přirozeně krásní (i po té největší čokoládové seanci), skrze bylinná mýdla, masky, šampony a další přírodní produkty.

Základní specifikace programu:

LeChocolat.cz

 • Provize: 10 %
 • Cookies: 30 dní
 • Průměrná objednávka: 700 Kč (!)

Tarani.cz

 • Provize (z e-shopu): 30 % (!)
 • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat LeChocolat.cz?

Prvně se zeptejte sami sebe:

Kdo nemiluje čokoládu?

Tahle lahodně krémová, kakaová vášeň má fanoušky napříč všemi cílovkami, a ne náhodou se jedná o jeden z nejuniverzálnějších dárků.

Le Chocolat nabízí široký sortiment od hořkých čokolád, přes čokoládové lanýže, až po celé bonboniéry a dárkové balíčky. Ty jsou dováženy z malých čokoládoven v ČR i z celého světa a zaručují tak požitek na úplně jiné úrovni, než jste byli doposud zvyklí.

A nemyslete si, že lze čokoládu propagovat jen o Valentýna nebo když v televizi poběží Deník Bridget Jonesový. Někdo má svátek, narozeniny nebo výročí každý den, a právě pro tyto události je opravdu kvalitní čokoláda tím nejlepším dárkem.

Nejen kupónové weby pak jistě potěší, že Le Chocolat nabízí slevu 100 Kč (při objednávce nad 590 Kč) za přihlášení do jejich newsletteru. Tak toho využijte. 🙂

Co program nabízí?

 • 3 kamenné prodejny. Le Chocolat najdete v Praze rovnou třikrát, a to ve velkých obchodních centrech. Nejedná se tedy o žádný neznámý brand.
 • Doprava zdarma od 690 Kč. S průměrnou objednávkou kolem 700 Kč je vidět, že zákazníci často využívají dopravu zdarma, což je zároveň i plusem pro naše partnery.
 • Předpřipravený XML feed. Katalogáři jistě ocení připravený XML feed, díky kterému jim neuteče provize ani z jedné čokoládové kuličky.
 • Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat.

Proč propagovat Tarani.cz?

Tarani už více jak 10 let vyrábějí vlastní terapeutické produkty podle ájurvédské medicíny, která se v poslední době u nás stále více dostává do povědomí široké veřejnosti.

Největší úspěchy s propagací tak budete mít, pokud se svými projekty cílíte na dámské publikum, a to nejlépe v oblasti krásy, zdraví nebo alternativní medicíny.

Návštěvníci mají v e-shopu opravdu na výběr. Ať už jde o bylinná tonika a pudry pro čistší pleť, vitalizující šampony pro zdraví vlasů nebo silně koncentrovaná ajurvedika. Mezi nejprodávanější produkty pak patří:

Z cen těchto produktů si vypočtěte parádní 30 % provizi, která je nadprůměrná i na poměry segmentu krásy a zdraví, a věřím, že se omladíte i na duši, až na konci měsíce budete vystavovat tučnou fakturu. 🙂

Co program nabízí?

 • Lázeňské zázemí a vlastní značku produktů. Tarani není žádný neznámý dropshippingový e-shop, ale rozrůstající se podnik s mnohaletými zkušenostmi.
 • Nadstandardní provize. Co? Že už jsem to říkal? Nevadí, 30 % je prostě pecka! (Provize se nevztahuje na lázeňské programy a terapie, jen na produkty v e-shopu.)
 • Předpřipravený XML feed. Opět pro vás máme XML feed, abyste mohli svým návštěvníkům jednoduše nabídnout veškeré zboží.
 • Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat.

Máte dotazy ohledně těchto affiliate programů?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *