Přebíráme oblíbený affiliate program LadyBio.cz, e-shop se 100% přírodní kosmetikou

Krásná bez chemie. To je motto eshopu LadyBio.cz, které naprosto přesně vystihuje, na jaký sortiment zde narazíte. Tady si zkrátka vybere každý, komu není složení kosmetiky lhostejné!

A dneškem si zde mohou vybrat i vaši návštěvníci, neboť jsme převzali otěže affiliate programu LadyBio.cz, jenž nyní spadá pod naši síť Affiliate Agency Network. 🙂

Využijte vzrůstající popularity přírodní kosmetiky, doporučte svým návštěvníkům ty nejlepší produkty a zlepšete život jim i sobě!

Základní specifikace programu

  • Provize: 12 %
  • Cookies: 30 dní

(Navíc dáváme 300 Kč každému partnerovi, který se zaregistruje do naší sítě!)

Proč propagovat LadyBio.cz?

Na první pohled můžete vidět, že je LadyBio.cz postaveno přesně na míru své cílovce. Připočtěte si k tomu 97% hodnocení na Heuréce a můžete si být jistí, že tady se konverze jen pohrnou.

Náplň e-shopu se skládá z výhradně 100% přírodní kosmetiky, přičemž se zde chytře cílí na populární buzzwordy, jako je RAW či veganství. Naopak zde nenajdete žádnou „polopřírodní“ kosmetiku nebo produkty, které byly testovány na zvířatech.

Sortiment je opravdu široký, a tak by neměl být problém na něj odkazovat z téměř všech webů, jenž cílí na dámské publikum. Najdete zde vše od bambuckého másla, přes houbičky a kartáčky na zuby, až po menstruační kalíšky nebo veganské kondomy.

Co program nabízí?

  • Rozrůstající se brand s atraktivním e-shopem. LadyBio aktivně rozšiřuje svoji značku po sociálních sítítch a s takto pěkným e-shopem není o objednávky nouze.
  • Doprava zdarma nad 2000 Kč + dárky. Nechybí dobře nastavená doprava zdarma, která je navíc okořeněna o různé bonusy podle velikosti košíku.
  • Připravené bannery a XML feed. Samozřejmě pro vás máme připravené bannery, stejně jako XML feedy nejen pro katalogové weby.
  • Možnost vytvoření materiálů na míru. Propagačních materiálů nabízíme hromadu. Chybí nějaký? Po domluvě ho můžeme dodat. 🙂

Máte dotazy ohledně affiliate programu LadyBio.cz?

Jsme na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/690712204436902/

Jsme na Twitteru – https://twitter.com/affilagency

Jsem na emailu – milan@affiliateagency.cz

Jsem na telefonu – 774 206 092

Líbí se vám tyto podmínky? K tomu abychom z toho udělali skvělý affiliate program, potřebujeme ty správné parťáky. Pojďme makat jako tým!

Kdyby vás cokoliv trápilo nebo byste potřebovali s něčím pomoct, jsem tu pro vás.

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.