Sjednocujeme vyplácení provizí v našich affiliate programech

Pravděpodobně znáte tu problematiku, když se musíte registrovat do vícero měřících platforem, sledovat tam provize, žádat si separátně o výplatu a čekat zda Vám vůbec v nějakém malém programu někdo fakturu proplatí. 

Protože si tuhle bolest uvědomujeme, tak jsme pro všechny partnery AffiliateAgency připravili zajímavou novinku.

Veškeré Vaše provize jsou již ve všech našich affiliate programech vystavované na naší firmu. Přebíráme tedy zodpovědnost za vyplácení provizí. Inzerent napřed peníze vyplatí nám a my je následně budeme vyplácet Vám, když si o to požádáte. To spolu nese nesporné výhody.

Výhody sjednocené fakturace

Můžete propagovat vícero našich programů (i v různých měřících platformách) a my Vám vyplatíme všechny provize najednou a na jednu fakturu.

Nemusíte čekat až dosáhnete na výplatní minimum v každém affiliate programu zvlášť.

Díky tomuto systému administrativně odlehčíme naším inzerentům, kteří již nebudou muset řešit vyplácení X faktur měsíčně.

Tím se obecně vyplácení faktur zrychlí, protože my provize vyplácíme obratem (pokud nám již předtím inzerent peníze uhradil).

Více kampaní = jedna faktura


V naší affiliate síti https://network.affiliateagency.cz/ jsme tento model měli nastavený od začátku, protože jinak ani síť provozovat nejde. Nyní jsme však překlopily i všechny naše inzerenty na samostatných měřících platformách na tento systém.

Kterých affiliate programů se změna týká?

  • Affiliate Agency Network – https://network.affiliateagency.cz/- všechny programy
  • KetoFit – https://affiliate.ketofit.cz/
  • Novakabelka – https://affiliate.novakabelka.cz/prihlaseni/
  • UrbanStore – https://affiliate.urbanstore.cz/prihlaseni/
  • ATAN – https://affil.atan.cz/prihlaseni/ (zde bude změna aktivní k 1.11.2018)

Pokud v budoucnu pustíme jakýkoliv další program, tak pro něj budou platit podmínky uvedené v tomto článku.

Jak to bude s výplatními minimy?

V naší affiliate síti je výplatní minimum nastavené na 2000 Kč. Tahle hodnota se nyní přenáší i na další naše affiliate programy. Avšak pozor! Nikoliv tak, že by jste v každém z programů museli dosáhnout na výplatní minimum 2000 Kč. Stačí, když součet Vašich provizí bude 2000 Kč napříč všemi affiliate programy, které AffiliateAgency spravuje. Viz. příklad níže.

Praktický příklad

Uveďme si jednoduchý příklad. Propagujete nějakého inzerenta v naší affiliate síti a do toho ještě e-shopy UrbanStore a KetoFit. Provize máte následující a chcete požádat o vystavení faktury:

  • Affiliate Agency Network = 800 Kč v provizích
  • UrbanStore = 1000 Kč v provizích
  • KetoFit = 500 Kč v provizích

Váš celkový součet provizí je 2300 Kč a Vy tedy můžete požádat o vystavení faktury. To učiníte tak, že jednoduše pošlete email na info@affiliateagency.cz s žádostí, že chcete z těchto programů vyplatit provizi.

My to následně v dílčích měřících platformách prověříme a obratem Vám pošleme finální čísla k fakturaci.

Vám už pak jen stačí klasicky vystavit fakturu, kde bude na každém řádku kolik z jakého affiliate programu fakturujete a je to. Tuhle fakturu nám pak pošlete emailem.

Hotovo.

Fakturační údaje

 

Affiliate Agency s.r.o.

Za Pazdernou 1746, 39701 Písek,

IČ: 04731816

DIČ: CZ04731816


 

Snad tato změna alespoň trochu ulehčí život naším partnerům, kteří propagují více našich programů. Děkujeme za důvěru! 🙂

 

Autor: Milan Pichlík, CEO AffiliateAgency.cz

Sdílejte tento článek

Milan Pichlík

Zakladatel agentury AffiliateAgency.cz a affiliate partner s více než 5 lety zkušeností v online podnikání. Velký fanoušek kryptoměn.